• KONYA MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

  24 Haziran seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından Konya’nın 15 milletvekili mazbatalarını Konya Adalet Sarayı Konferans Salonu’nda düzenlenen tören ile aldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde halka hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin akamete uğratılmasının 2. yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması"nda halka hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı “Birlik, Bereket, Bolluk için Vakit Konya Vakti” sloganıyla 27. dönem milletvekili aday tanıtım toplantısını Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ DUALARLA AÇILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı dualarla gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • BİRLİK VAKTİ

  27. Dönem AK Parti Konya Milletvekili aday adayları Mevlana Meydanı’nda bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri öncesinde birliktelik mesajı verdi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nakkaştepe’de aracından inerek yürüyüşe katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nakkaştepe'de aracından inerek yürüyüşe katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • ŞEHRİM 2023 PROJESİ’NİN FİNAL PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın Şehrim 2023 Projesi kapsamında Konya’ya gelen otobüsün son durağı yine Kültürpark oldu. Şehrim 2023 Projesi’nin Konya ayağındaki son programında bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, şehirlerin kadim geçmişlerini ve gelecek vizyonlarını masaya yatırdıklarını dile getirerek, “Konya bu açıdan çok şanslı. Konya’da geçmişi geleceğe taşıyan bir bakış açısı hâkim” dedi. AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, bu çalışma ile şehrimizin güzel gelişmelerinin yanında bir ötesine nasıl sıçrama yaparızı konuştuk ve oldukça faydalı olduğunu ifade ederken, projenin oldukça farklı, özgün ve önemli bir çalışma olduğunu dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya belediyeleri olarak bu çalışmadan faydalanacaklarını belirtti.
  Teşkilat
 • ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ KONYA’DA

  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından 16-19 Nisan tarihleri arasında Konya'da gerçekleştirilecek Şehrim 2023 programları ile ilgili olarak AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kültür Park’ta ortak bir basın açıklaması yaptı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte katılımcılara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ KONYA 69. İL DANIŞMA MECLİSİ VE VEFA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özbuğday’ın vefatı sebebiyle ertelenen Şubat Ayı (69.) İl Danışma ve Vefa Programı Meclisi Karatay Atiker De Lüxe Düğün ve Kongre Merkezinde Eski Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı, Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Konya Bölge Koordinatörü Fevai Arslan, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet sorgun, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Ayşe Türkmenoğlu, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve pek çok teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.
  Teşkilat

Konya Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan