• ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL’DEN İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

  Bölge Adliye Mahkemesi açılışı için Konya’ya gelen Adalet Bakanı Abdulhamit gül AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı Ziyaret etti. Ziyarette Bakan Gül'ü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya Milletvekilleri Halil Etyemez ve Abdullah Ağralı eşlik etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, yurda döndü

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Moldova'daki temaslarının ardından özel uçak "ANA" ile saat 19.35'te İstanbul'a geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ KONYA BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU

  AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı Ramada Otel’de gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • USTA; “KONYA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

  AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresinde Merkez Yürütme Kurulu’na İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilen Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ilk ziyaretini AK Parti Konya İl Başkanlığı’na yaptı. Büyük bir sorumluluğun altına girdiklerini söyleyen Usta, birlik ve beraberlik içinde Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
  Teşkilat
 • MİLLETİMİZİN KUTLU YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDECEK

  AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde basın açıklamasında bulunan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefine kararlılıkla yürüyeceklerini ifade ederek “Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan Moldova’dan ayrıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Moldova'daki temaslarının ardından özel uçak "ANA" ile saat 18.50'de Moldova'nın başkenti Kişinev'den ayrıldı.
  Genel Başkan'dan
 • KONYALI BAKANLARDAN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

  Bir takım inceleme ve ziyaretler için Konya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • KONYA MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

  24 Haziran seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından Konya’nın 15 milletvekili mazbatalarını Konya Adalet Sarayı Konferans Salonu’nda düzenlenen tören ile aldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Gagavuz halkına hitap etti

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Gagavuz Özerk Yeri’nin başkenti Komrat'ta, Gagavuz halkına hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı “Birlik, Bereket, Bolluk için Vakit Konya Vakti” sloganıyla 27. dönem milletvekili aday tanıtım toplantısını Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi.
  Teşkilat

Konya Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan