• MİLLETİMİZİN KUTLU YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDECEK

  AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde basın açıklamasında bulunan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefine kararlılıkla yürüyeceklerini ifade ederek “Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır” dedi.
  Teşkilat
 • Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • KONYALI BAKANLARDAN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

  Bir takım inceleme ve ziyaretler için Konya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
  Teşkilat
 • KONYA MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

  24 Haziran seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından Konya’nın 15 milletvekili mazbatalarını Konya Adalet Sarayı Konferans Salonu’nda düzenlenen tören ile aldı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı “Birlik, Bereket, Bolluk için Vakit Konya Vakti” sloganıyla 27. dönem milletvekili aday tanıtım toplantısını Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ DUALARLA AÇILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı dualarla gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • BİRLİK VAKTİ

  27. Dönem AK Parti Konya Milletvekili aday adayları Mevlana Meydanı’nda bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri öncesinde birliktelik mesajı verdi.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı başladı

  Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • ŞEHRİM 2023 PROJESİ’NİN FİNAL PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın Şehrim 2023 Projesi kapsamında Konya’ya gelen otobüsün son durağı yine Kültürpark oldu. Şehrim 2023 Projesi’nin Konya ayağındaki son programında bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, şehirlerin kadim geçmişlerini ve gelecek vizyonlarını masaya yatırdıklarını dile getirerek, “Konya bu açıdan çok şanslı. Konya’da geçmişi geleceğe taşıyan bir bakış açısı hâkim” dedi. AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, bu çalışma ile şehrimizin güzel gelişmelerinin yanında bir ötesine nasıl sıçrama yaparızı konuştuk ve oldukça faydalı olduğunu ifade ederken, projenin oldukça farklı, özgün ve önemli bir çalışma olduğunu dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya belediyeleri olarak bu çalışmadan faydalanacaklarını belirtti.
  Teşkilat

Konya Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan