• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULBAKİ ACET

  Taşkent

 • ×

  İlçe Başkanı

  ABDULKADİR ÖZÖĞÜR

  Meram

  1976 KONYA DOĞUMLUYUM.TAHSİLİMİ 1994 KONYA İMAM HATİP LİSESİ İLE VE 2000 SELÇUK İLAHİYAT FAKÜLTESİ İLE TAMAMLADIM. ŞUAN KONYA'DA TİCARET YAPIYORUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH BAHADIR ÖRS

  Akşehir

  1979 yılında Konya’nın Akşehir’de dünyaya gelmişim.İlk,orta ve lise öğrenimimi Akşehir’de tamamladıktan sonra 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni kazandım.Öğrencilik yıllarımda bitkisel ilaçlar ve fitoterapi konusunda yurtiçi ve yurtdışında yazılarım yayınlandı.1999 yılında Slovenya’da,2000 yılında da Portekiz’de EPSA’nın (Avrupa Eczacılık Öğrencileri Birliği) kongre ve toplantılarına katıldım.2001 yılında İstanbul’da yapılan EPSA SU’da (Avrupa Eczacılık Öğrencileri Birliği Yaz Üniversitesi) organizasyon komitesinde yer aldım.2003 yılında askerlik görevimi tamamladıktan sonra Konya’nın Beyşehir İlçesi’nde serbest eczacılığa başladım.2005 yılında Türk Eczacılar Birliği’nin Üreme Sağlığı Projesine katılarak 'Sırdaş Eczacı’ ünvanını aldım.2008 yılında Konya’da ilk kez düzenlenen AK Parti Siyaset Akademisi programına katıldım. 2009 Mayıs ayında Nahçivan Özerk Cumhuriyeti’nde TİKA-SAMEDER işbirliği ile düzenlenen sağlık taramasına gönüllü olarak katıldım.2009 yılında TEB-Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın sözleşmesi gereği yapılan Eczane Destek Personeli Eğitimi Projesi’nde eğitici olarak görev aldım.Değişik sivil toplum kuruluşlarında kuruculuk ve yöneticilik görevlerim oldu. Evliyim,3 kızım var ve halen Akşehir’de Bahadır Eczanesi adı altında serbest eczacılığa devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADEM SÜTCÜ

  Derebucak

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ERTEN

  Ilgın

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ MEŞE

  Çeltik

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ÖZTOKLU

  Doğanhisar

  17,11,1977 KONYA DOĞANHİSAR DOĞUMLUYUM İLK OKULU DOĞANHİSAR MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULUN DA ORTA VE LİSE ÖRENİMİMİ DOĞANHİSAR İMAM HATİP LİSESİNDE OKUDUM 1994 YILINDA İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLDUM 2001 YILINDA AKPARTİ DOĞANHİSAR KURUCU ÜYESİYİM 2001 YILINDAN BUYANA AKTİF OLARAK PARTİ YÖNETİMİNDE GÖREV ALMAKTAYIM HALEN AKPARTİ DOĞANHİSAR YÖNETİMİNDE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM TİCARETLE İŞTİGAL ETMEKTEYİM EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ YILMAZ

  Güneysınır

  KİŞİSEL BİLGİLER ● Adı Soyadı : Ali Yılmaz ● TC Kimlik No : 23330296592 ● Doğum Yeri ve Tarihi : Çumra 10.03.1976 ● Medeni Durumu : Evli ● Askerlik Durumu : Yaptı (2000) ● Ev Adresi : Karasınır Mahallesi 62.Sokak No:22 Güneysınır/Konya ● Tel : 0 543 404 55 61 ● Mail : [email protected] ÖĞRENİM DURUMU: ● Karasınır İlkokulu (1988 mezunu) ● Çumra İmam Hatip Lisesi (1996 mezunu) SİYASİ ÇALIŞMALARI: Siyasi hayatıma 1993 yılında Çumra Milli Gençlik Vakfında başladım. 1997 yılına kadar Milli Gençlik Vakfında çeşitli görevlerde yer aldım. 2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinin kurulmasıyla birlikte Ak Partiye gönül veren bir çok arkadaşımla beraber Ak parti saflarına katıldım. 2008 yılında Ak Parti Güneysınır İlçe Teşkilatında çeşitli görevlerde yer aldım. O tarihten beri de Ak Partinin aktif üyesim İŞ TECRÜBELERİ: 2001-2003 yılları arasında Yavuzlar A.ş de personel şefi olarak çalıştım. 2003-2010 yılları arası Ülker Grubu Biskot Biskuvide şehirler arası nakliye işiyle uğraştım. 2010 yılından bu zamana kadarda Güneysınır İlçesinde Tarım , Büyük baş damızlık hayvan yetiştiriciliği ve süt üreticiliği yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EMİN UÇAR

  Derbent

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERCAN ALTUNBAŞ

  Ahırlı

 • ×

  İlçe Başkanı

  FATİH KÖŞGER

  Halkapınar

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKKI ERTUĞ

  Akören

  1950 YILINDA KONYA-AKÖREN İLÇESİNDE DOĞDUM.İLK VE ORTA OKULU AKÖRENDE OKUDUM.1968 YILINDA AKŞEHİR ÖĞRETMEN OKULUNU BİTİREREK ÖĞRETMEN OLDUM.14 YIL İLKOKUL ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.DAHA SONRA EĞİTİM ENSTİTÜSÜ EDEBİYAT FAKÜLTESİNİ BİTİRDİM.BİR YIL İSTANBUL ÇAPA EĞİTİM MERKEZİNDE OKUYARAK İLKÖĞRETİM MÜFETTİŞİ OLDUM.3 YIL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILIĞI YAPTIM.2 YIL TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI YAPTIM.8 YILDA İLKÖĞRETİM MÜFETTİŞLİĞİ YAPTIM.EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI KONYA KURUL BAŞKANLIĞI YAPTIM.1994 YILINDA EMEKLİ OLDUM.İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ GÖREVİNDE FAYDALI OLABİLECEĞİMİ SANIYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM BÜYÜKTORUN

  Ereğli

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT EMEKLİ

  Kadınhanı

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET GENÇ

  Karatay

  1974 KONYA DOGUMLU OLUP,İLK OKULU BÜYÜK SİNAN VE LİSEYİ KONYA İMAM HATIP LİSESİNDE BİTİRDİM.1992-1997 YILLARINDA YURT DISINDA ÜNİV.EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM.İKİNCİ ÜNİV.OLARAK ANADOLU ÜNİV,İKTİSAT FAK. KAMU YÖN.GİREREK,2004 YILINDA BU OKULDAN MEZUN OLDUM.SU ANDA 3.ORGANIZEDE MAKİNE ÜRETİMİ YAPMAKTA OLUP,ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİ,HOLLANDA,ALMANYA,ROMANYA,KOSAVA,FAS,TUNUS,CEZAYIR,LİBYA,MISIR,SURİYE,IRAK VB ÜLKELERE İHRACAT YAPMAKTAYIZ.EVLİYİM VE 2 COCUK SAHIBIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET TALAYHAN

  Kulu

  1963 yılında kuluda doğdum. 1985 yılında polis olarak göreve başladım. 2006 yılında emekli oldum.4 çocuk babası

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEMDUH ÇELMELİ

  Bozkır

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA HAKAN ÖZER

  Selçuklu

  29 Haziran 1973 tarihinde Konya'da dünyaya geldim.İlk,orta ve lise öğrenimimi Konya'da bitirdikten sonra,lisans eğitimimi,yine Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümünden mezun olarak tamamladım.Üniversite sonrası,vatani görevimi İzmir ve Tekirdağ'da Asteğmen olarak yerine getirdikten sonra,2001 yılının başında aile şirketimizdeki görevime başladım.Evliyim bir kız birde erkek çocuğum var.5 Ağustos 2010 tarihinden bu yana Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatında başkan yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA HANÇERLİ

  Altınekin

  1965 yılında Konya Altınekin ilçesi Yenice (Maydos) Mahallesinde dünyaya geldim. 1971 yılında Yenice İlkokulu’na başladım ve 1976 yılında mezun oldum. Sırasıyla Refah Partisi, Fazilet Partisi ve AK PARTİ İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundum. 15 Nisan 2010 tarihinden itibaren AK PARTİ İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Tarım ve Hayvancılık ile iştigal etmekte olup, Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA KONURER

  Seydişehir

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ŞENOL

  Beyşehir

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA SEZER

  Yalıhüyük

 • ×

  İlçe Başkanı

  NADİ TARTAN

  Karapınar

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEVZAT KOLAŞ

  Tuzlukçu

  1964 Tuzlukçu doğumluyum. 1980 yılında Lise öğrenimimi tamamladım. Lise öğrenimimi müteakip çalışma hayatına başladım. 1983 Yılında üniversite eğitimime başladım 1986 yılında evlendim. 1987 yılında Anadolu üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim. 1988 yılında askerlik görevimi kısa dönem olarak yaptım. 1989 yılında TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNDE göreve başladım. Tarım kredi kooperatifinde Muhasebeci ve kooperatif müdürü unvanıyla çalıştım. AK PARTİ nin iktidara gelmesiyle 2003 Yılı Şubat Ayında Konya, Aksaray, Niğde ve Karaman illerini çalışma alanında bulunduran Tarım kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürlüğü’ne BÖLGE ŞEFİ unvanıyla atandım. 2008 Yılında Muhasebe, Mali işler ve Finansmandan sorumlu BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILIĞINA atandım. 2011 yılında BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI olarak çalışmakta iken emekli oldum. 2012 Yılında Tarım ve Hayvancılık alanında faaliyet göstermek üzere şirket kuruluşunda bulundum. Halen Aynı şirketin ŞİRKET MÜDÜRLÜĞÜ görevini yürütmekteyim. İŞ HAYATIMIN YANINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA ÇALIŞTIM. Türk Koop-iş Sendikası Konya şubesi yönetim kurulu üyesi olarak 4 yıl Tarım kredi kooperatifleri personel yardım vakfı yönetim kurulu üyesi olarak 1 yıl Olmak üzere toplamda 5 yıl Sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış bulunmaktayım. ŞİRKET YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNDE BULUNDUM. Denizli Yem A.Ş Yönetim Kurulu üyeliğinde 2 yıl görev yaptım . Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAFFET DURAN

  Hadim

 • ×

  İlçe Başkanı

  SELİM DAĞLIOĞLU

  Emirgazi

  1983 YILINDA EMİRGAZİ DE DOĞDUM. İLK ÖĞREMİNİ EMİRGAZİDE ORTA VE LİSE ÖĞREMİNİ KARAPINAR ANADOLU LİSESİNDE TAMAMLADIM. ANTALYA DA YABANCI DİLİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN BAZI OTELLERDE ÇALIŞTIM. 2007 YILINDA KENDİ İŞİMİ KURDUM. TARIM HAYVANCILIK NAKLİYE VE ESNAFLIKLA MEŞGULUM. EVLİYİM VE BİR ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERDAR KARABURUN

  Cihanbeyli

  İlk, orta ve lise eğitimimi Cihanbeyli de tamamladım. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünden 2003 yılında mezun oldum. Mezuniyetten hemen sonra Enkay Ulaş. İnş. Tuz San. ve Tic. Ltd. Şirketi'nde şirket ortağı oldum. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Bölümünde Yüksek Lisans hakkı kazandım. İkinci yıl Özel sektördeki yoğunluğumdan dolayı ayrılmak zorunda kaldım. İlçemde iş hayatımız devam ederken 2010 yılı içerisinde yeni oluşan Ak Parti İlçe Yönetiminde Siyasi ve Hukuki işler Başkan Yard. görevine uygun görüldüm. 2012 yılı ilçe kongresinde ilçe başkanı olarak seçildim. 2014 yılı Kongresinde de yine aynı göreve Kongre ile layık görüldüm.Rabbim bizi Resul'ün yolundan ayırmasın.. Evliyim, bir kızım bir de oğlum var.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞÜKRÜ TINAS

  Sarayönü

  1963 YILINDA LADIKTE DOĞDUMILK VE ORTAOKULU LADIKTE LISEYI KONYA TICARET LISESINDE OKUDUM ANADOLU ÜNIVERSITESI IŞLETME FAKÜLTESINI BITIRDIM S.M. MALI MÜŞAVIR OLARAK 1982 YILINDAN BUYANA LADIK KASABASINDA ÇALIŞMAKTAYIM EVLIYIM VE 5 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAHİR KURU

  Yunak

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK YAĞCILAR

  Çumra

  Belediye Başkanı Ufuk Yağcılar;25.07.1978 Yenisu doğumlu olup çiftçi esnaf bir ailenin oğludur.İlk ve orta okulu Yenisu'da kendi kasabasında tamamlamış, liseyi Konya'da Meram Muhittin Güzelkılınç Lisesinden mezun olduktan sonra Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanmış 2000 yılında mezun olmuştur.2001 yılında kısa dönem olarak vatani görevini yaptıktan sonra özel sektörde kendi şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmıştır.29.03.2009'da yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Yenisu'da halkın büyük bir çoğunluğunun oyunu alarak Ak Parti'den Belediye Başkanı seçilmiştir. 2009-2012 yılları arasında Çumra Sulama Birliğinde; Meclis üyeliği ve Birlik Encümeni olarak hizmet vermiştir.22.09.2012 Tarihinde Çumra Sulama Birliği Seçimlerinde yeniden Meclis Üyeliğine seçilerek, 02.10.2012 ‘ de yapılan Başkanlık seçimlerinde de , Çumra Sulama Birliği Başkanı olmuştur.Yenisu Belediye Başkanlıgı ve Cumra Sulama Birliği Başkanlık görevlerini halen yürütmektedir.Selcuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dalında Yüksek Lisansına devam eden Ufuk Yağcılar,evli 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YÜKSEL TAŞKESEN

  Hüyük