• ×

  İlçe Başkanı

  ABDÜLKADİR DÜZEN

  Ereğli

 • ×

  İlçe Başkanı

  ABDURRAHMAN ÇARDAKOĞLU

  Akşehir

  ÜST YÖNETİM KURUL ÜYEMİZ hyyuıjuujh

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADEM SÜTCÜ

  Derebucak

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADNAN TAYYİBOĞLU

  Sarayönü

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ERTEN

  Ilgın

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ MEŞE

  Çeltik

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ÖZTOKLU

  Doğanhisar

  17,11,1977 KONYA DOĞANHİSAR DOĞUMLUYUM İLK OKULU DOĞANHİSAR MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULUN DA ORTA VE LİSE ÖRENİMİMİ DOĞANHİSAR İMAM HATİP LİSESİNDE OKUDUM 1994 YILINDA İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLDUM 2001 YILINDA AKPARTİ DOĞANHİSAR KURUCU ÜYESİYİM 2001 YILINDAN BUYANA AKTİF OLARAK PARTİ YÖNETİMİNDE GÖREV ALMAKTAYIM SOSYAL POLİTAKALARDAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIM 27.11.2014 YILINDA YAPILAN İLÇE KONGRESİNDE İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM 27.11.2017 YILINDA YAPILAN İLÇE KONGRESİNDE TEKRAR SEÇİLEREK İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM TİCARETLE İŞTİGAL ETMEKTEYİM EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ YILMAZ

  Güneysınır

  KİŞİSEL BİLGİLER ● Adı Soyadı : Ali Yılmaz ● TC Kimlik No : 23330296592 ● Doğum Yeri ve Tarihi : Çumra 10.03.1976 ● Medeni Durumu : Evli ● Askerlik Durumu : Yaptı (2000) ● Ev Adresi : Karasınır Mahallesi 62.Sokak No:22 Güneysınır/Konya ● Tel : 0 543 404 55 61 ● Mail : [email protected] ÖĞRENİM DURUMU: ● Karasınır İlkokulu (1988 mezunu) ● Çumra İmam Hatip Lisesi (1996 mezunu) SİYASİ ÇALIŞMALARI: Siyasi hayatıma 1993 yılında Çumra Milli Gençlik Vakfında başladım. 1997 yılına kadar Milli Gençlik Vakfında çeşitli görevlerde yer aldım. 2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinin kurulmasıyla birlikte Ak Partiye gönül veren bir çok arkadaşımla beraber Ak parti saflarına katıldım. 2008 yılında Ak Parti Güneysınır İlçe Teşkilatında çeşitli görevlerde yer aldım. O tarihten beri de Ak Partinin aktif üyesim İŞ TECRÜBELERİ: 2001-2003 yılları arasında Yavuzlar A.ş de personel şefi olarak çalıştım. 2003-2010 yılları arası Ülker Grubu Biskot Biskuvide şehirler arası nakliye işiyle uğraştım. 2010 yılından bu zamana kadarda Güneysınır İlçesinde Tarım , Büyük baş damızlık hayvan yetiştiriciliği ve süt üreticiliği yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN KARACA

  Kadınhanı

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSA ÖLÇER

  Kulu

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT BÜYÜKGÜNDÜZ

  Hüyük

  EVLI ÜÇ ÇOCUK BABASI EMEKLI IL GENEL MECLIS ÜYESI KÖYE YÖNELIK PROJE DEĞERLEME DESTEKLEME KOMISYON BAŞKANIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET DEMİRGÜL

  Taşkent

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET GENÇ

  Karatay

  1974 KONYA DOGUMLU OLUP,İLK OKULU BÜYÜK SİNAN VE LİSEYİ KONYA İMAM HATIP LİSESİNDE BİTİRDİM.1992-1997 YILLARINDA YURT DISINDA ÜNİV.EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM.İKİNCİ ÜNİV.OLARAK ANADOLU ÜNİV,İKTİSAT FAK. KAMU YÖN.GİREREK,2004 YILINDA BU OKULDAN MEZUN OLDUM.SU ANDA 3.ORGANIZEDE MAKİNE ÜRETİMİ YAPMAKTA OLUP,ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİ,HOLLANDA,ALMANYA,ROMANYA,KOSAVA,FAS,TUNUS,CEZAYIR,LİBYA,MISIR,SURİYE,IRAK VB ÜLKELERE İHRACAT YAPMAKTAYIZ.EVLİYİM VE 2 COCUK SAHIBIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET KURUN

  Halkapınar

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEMDUH ÇELMELİ

  Bozkır

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSA AKGÜN

  Derbent

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA DOLULAR

  Meram

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA HAKAN ÖZER

  Selçuklu

  29 Haziran 1973 tarihinde Konya'da dünyaya geldim.İlk,orta ve lise öğrenimimi Konya'da bitirdikten sonra,lisans eğitimimi,yine Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümünden mezun olarak tamamladım.Üniversite sonrası,vatani görevimi İzmir ve Tekirdağ'da Asteğmen olarak yerine getirdikten sonra,2001 yılının başında aile şirketimizdeki görevime başladım.Evliyim bir kız birde erkek çocuğum var.5 Ağustos 2010 tarihinden bu yana Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatında başkan yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA HANÇERLİ

  Altınekin

  1965 yılında Konya Altınekin ilçesi Yenice (Maydos) Mahallesinde dünyaya geldim. 1971 yılında Yenice İlkokulu’na başladım ve 1976 yılında mezun oldum. Sırasıyla Refah Partisi, Fazilet Partisi ve AK PARTİ İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundum. 15 Nisan 2010 tarihinden itibaren AK PARTİ İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Tarım ve Hayvancılık ile iştigal etmekte olup, Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA KONURER

  Seydişehir

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ÖNCÜ

  Ahırlı

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ŞENOL

  Beyşehir

 • ×

  İlçe Başkanı

  MÜZEYYEN ÇETİNKAYA

  Akören

 • ×

  İlçe Başkanı

  NADİ TARTAN

  Karapınar

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEVZAT KOLAŞ

  Tuzlukçu

  1964 Tuzlukçu doğumluyum. 1980 yılında Lise öğrenimimi tamamladım. Lise öğrenimimi müteakip çalışma hayatına başladım. 1983 Yılında üniversite eğitimime başladım 1986 yılında evlendim. 1987 yılında Anadolu üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim. 1988 yılında askerlik görevimi kısa dönem olarak yaptım. 1989 yılında TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNDE göreve başladım. Tarım kredi kooperatifinde Muhasebeci ve kooperatif müdürü unvanıyla çalıştım. AK PARTİ nin iktidara gelmesiyle 2003 Yılı Şubat Ayında Konya, Aksaray, Niğde ve Karaman illerini çalışma alanında bulunduran Tarım kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürlüğü’ne BÖLGE ŞEFİ unvanıyla atandım. 2008 Yılında Muhasebe, Mali işler ve Finansmandan sorumlu BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILIĞINA atandım. 2011 yılında BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI olarak çalışmakta iken emekli oldum. 2012 Yılında Tarım ve Hayvancılık alanında faaliyet göstermek üzere şirket kuruluşunda bulundum. Halen Aynı şirketin ŞİRKET MÜDÜRLÜĞÜ görevini yürütmekteyim. İŞ HAYATIMIN YANINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA ÇALIŞTIM. Türk Koop-iş Sendikası Konya şubesi yönetim kurulu üyesi olarak 4 yıl Tarım kredi kooperatifleri personel yardım vakfı yönetim kurulu üyesi olarak 1 yıl Olmak üzere toplamda 5 yıl Sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış bulunmaktayım. ŞİRKET YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNDE BULUNDUM. Denizli Yem A.Ş Yönetim Kurulu üyeliğinde 2 yıl görev yaptım . Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAFFET DURAN

  Hadim

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERDAR KARABURUN

  Cihanbeyli

  İlk, orta ve lise eğitimimi Cihanbeyli de tamamladım. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünden 2003 yılında mezun oldum. Mezuniyetten hemen sonra Enkay Ulaş. İnş. Tuz San. ve Tic. Ltd. Şirketi'nde şirket ortağı oldum. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Bölümünde Yüksek Lisans hakkı kazandım. İkinci yıl Özel sektördeki yoğunluğumdan dolayı ayrılmak zorunda kaldım. İlçemde iş hayatımız devam ederken 2010 yılı içerisinde yeni oluşan Ak Parti İlçe Yönetiminde Siyasi ve Hukuki işler Başkan Yard. görevine uygun görüldüm. 2012 yılı ilçe kongresinde ilçe başkanı olarak seçildim. 2014 yılı Kongresinde de yine aynı göreve Kongre ile layık görüldüm.Rabbim bizi Resul'ün yolundan ayırmasın.. Evliyim, bir kızım bir de oğlum var.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEYFETTİN PİŞKİN

  Yalıhüyük

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAHİR KURU

  Yunak

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK YAĞCILAR

  Çumra

  25.07.1978 Yenisu doğumlu olup çiftçi ve esnaf bir ailenin oğludur. İlk ve orta okulu Yenisu'da kendi kasabasında okumuş, lise eğitimini ise Konya'da Meram Muhittin Güzelkılınç Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise; Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. 2001 yılında kısa dönem olarak vatani görevini yerine getirdikten sonra iş hayatına kendi aile şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak başlamıştır. Ak Parti’nin kuruluşundan sonra Ak Parti üyeliği yanı sıra Belde Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeliği ve çeşitli görevlerde yer almıştır. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde, Yenisu'da Ak Parti’den Belediye Başkanı seçilmiştir. 2012 yılında yapılan Çumra Sulama Birliği Başkanlığı seçimlerinde de ise Çumra Sulama Birliği Başkanı seçilmiş olup 2016 yılında yapılan seçimlerde güven tazeleyerek halen görevini sürdürmektedir. Yenisu Belediye Başkanlığı ve Çumra Sulama Birliği Başkanlığı görevlerine ilave olarak 2014 Şubat ayında Ak Parti Genel Merkez tarafından Dr. Mehmet Oğuz’dan boşalan Ak Parti Çumra İlçe Başkanlığı görevine getirilmiştir. Yine 29.11.2014 tarihinde gerçekleştirilen Ak Parti Çumra 5.olağan ilçe kongresinde güven tazeleyerek İlçe Başkanlığına seçilmiştir. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dalında Yüksek Lisans eğitimine devam etmekte olan Ufuk Yağcılar, evli ve beş çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UĞUR ÇANAKCI

  Emirgazi