• ×

  İlçe Başkanı

  ABDÜLKADİR DÜZEN

  Ereğli

  İLK-ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİ EREĞLİDE TAMAMLADIM. MAKİNA MÜHENDİSİ OLARAK KENDİ ŞİRKETİMİN BAŞINDA İŞ HAYATIMA DEVAM EDİYORUM. 12 YILLIK İSTANBUL’DA ÇALIŞMA HAYATIM OLDU. 1 YIL İNGİLTEREDE DİL EĞİTİMİ GÖRDÜM. TÜRKİ CUMHURİYETLER – RUSYA VE BAZI ARAP ÜLKELERİNDE ÇALIŞMA HAYATIM OLDU.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ABDURRAHMAN ÇARDAKOĞLU

  Akşehir

  ,

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADEM SÜTCÜ

  Derebucak

  1979 yılın da Derebucak ilçeşesinde dogdum ilk okulu Derebucak da okudum.orta okul ve lise yi Beyşehir imam hatip lisesin de okudum.Siyasi hayatımı AK parti ailesiyle basladım.Genclik kol yon krl uyesı Genclık kolları bşk yaptım.2012 yılın da ilçe başkanlıgı görevine seçildim.Halen ilçe başkanlıgı yapmaktayım.Evli 1 cocuk Babasıyım

 • ×

  İlçe Başkanı

  ADNAN TAYYİBOĞLU

  Sarayönü

  1971 yılında Almanya'da doğdum. Eğitimimin tamamı Almayaya'da geçti. 1995 yılında mezuniyetimden sonra iş hayatıma Almanya'da devam ettim. Daha sonraki yıllarda Hollanda Belçika ve Avusturya eklendi. 2001 yılında Türkiye'de de ithalat ve ihracat faaliyetlerim başladı. 2008 yılında yurt dışı yatırımlarımı bitirip temelli dönüş yaptım. Bugüne kadar ticaretim Türkiye'de Gayrimenkul ve İnşaat alanında devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ERTEN

  Ilgın

  1980-1987 ILGIN İMAM HATİP LİSESİ MEZUNU MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK BÖLÜMÜ BİTİRDİM 1992 YILINDAN BERİ ILGINDA ECZANE AÇTIM VE 26 YILDIR ILGINDA ECZACILIK HİZMETİ VERMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ MEŞE

  Çeltik

  1984 yılında Konya ili Çeltik ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Çeltik İlçesinde, Ön Lisansımı ise K. Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi bölümünde tamamladım. Evli ve 3 çocuk babasıyım . Çeşitli sanayi dallarında ticaret yapmaktayım. Sahibi bulunduğum şirketlerimde yönetim kurulu başkanlığı görevini yapmaktayım. 2004-2007 yılları arasında Sadet Partisi Çeltik İlçesi Gençlik Kolları Başkanlığı, 2009-2012 yılları arasında da MHP Çeltik ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum . 2012 Yılında MHP den istifa ettim. Ara verdiğim siyasi hayatıma 2012 yılından beri fahri olarak görev aldığım Ak Partide 2014 yılında tekrar başladım. 2014 yılında Ak Parti Çeltik İlçe başkanlığına atandım. 8 aralık 2014 tarihinde yapılan Ak Parti Çeltik İlçesi 5.olağan kongresinde tekrar ilçe başkanlığı görevine getirildim. Halen Ak Parti Çeltik ilçe başkanı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ÖZTOKLU

  Doğanhisar

  17,11,1977 KONYA DOĞANHİSAR DOĞUMLUYUM İLK OKULU DOĞANHİSAR MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULUN DA ORTA VE LİSE ÖRENİMİMİ DOĞANHİSAR İMAM HATİP LİSESİNDE OKUDUM 1994 YILINDA İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLDUM 2001 YILINDA AKPARTİ DOĞANHİSAR KURUCU ÜYESİYİM 2001 YILINDAN BUYANA AKTİF OLARAK PARTİ YÖNETİMİNDE GÖREV ALMAKTAYIM SOSYAL POLİTAKALARDAN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIM 27.11.2014 YILINDA YAPILAN İLÇE KONGRESİNDE İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM 27.11.2017 YILINDA YAPILAN İLÇE KONGRESİNDE TEKRAR SEÇİLEREK İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM TİCARETLE İŞTİGAL ETMEKTEYİM EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ YILMAZ

  Güneysınır

  KİŞİSEL BİLGİLER ● Adı Soyadı : Ali Yılmaz ● Doğum Yeri ve Tarihi : Çumra - 1976 ● Medeni Durumu : Evli ÖĞRENİM DURUMU: ● Karasınır İlkokulu (1988 mezunu) ● Çumra İmam Hatip Lisesi (1996 mezunu) SİYASİ ÇALIŞMALARI: Siyasi hayatıma 1993 yılında Çumra Milli Gençlik Vakfında başladım. 1997 yılına kadar Milli Gençlik Vakfında çeşitli görevlerde yer aldım. 2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinin kurulmasıyla birlikte Ak Partiye gönül veren bir çok arkadaşımla beraber Ak parti saflarına katıldım. 2008 yılında Ak Parti Güneysınır İlçe Teşkilatında çeşitli görevlerde yer aldım. O tarihten beri de Ak Partinin aktif üyesim. Güneysınır İlçesinde Tarım , Büyük baş damızlık hayvan yetiştiriciliği ve süt üreticiliği yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İRFAN KARACA

  Kadınhanı

  1976 yılında Kadınhanı ilçesinde doğdum. Evli 4 çocuk babasıyım. Serbest Muhasebeci ve Zahirecilik faaliyetiyle ticari hayatımı sürdürmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSA ÖLÇER

  Kulu

  1984 de Kulu’da doğdu. İlk okulu Kulu da tamamladıktan sonra orta okul ve liseyi kulu imam hatip lisesinde tamamladı. Ardından yakın doğu üniversitesinde uluslar arası ilişkiler bölümünde 2009 yılında mezun oldu. Amerika da Uluslararası ticaret bölümünde yüksek lisansını (2012) tamamladı. Evli ve 4 çocuk babası. Halen ticaretle uğraşmaktadır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT BÜYÜKGÜNDÜZ

  Hüyük

  EVLI ÜÇ ÇOCUK BABASI EMEKLI IL GENEL MECLIS ÜYESI KÖYE YÖNELIK PROJE DEĞERLEME DESTEKLEME KOMISYON BAŞKANIYIM

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET DEMİRGÜL

  Taşkent

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET GENÇ

  Karatay

  1974 KONYA DOGUMLU OLUP,İLK OKULU BÜYÜK SİNAN VE LİSEYİ KONYA İMAM HATIP LİSESİNDE BİTİRDİM.1992-1997 YILLARINDA YURT DISINDA ÜNİV.EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM.İKİNCİ ÜNİV.OLARAK ANADOLU ÜNİV,İKTİSAT FAK. KAMU YÖN.GİREREK,2004 YILINDA BU OKULDAN MEZUN OLDUM.SU ANDA 3.ORGANIZEDE MAKİNE ÜRETİMİ YAPMAKTA OLUP,ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİ,HOLLANDA,ALMANYA,ROMANYA,KOSAVA,FAS,TUNUS,CEZAYIR,LİBYA,MISIR,SURİYE,IRAK VB ÜLKELERE İHRACAT YAPMAKTAYIZ.EVLİYİM VE 2 COCUK SAHIBIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET KURUN

  Halkapınar

  03.09.1978 YILINDA KONYA HALKAPINAR DA DOĞDUM.İLK OKUL MEZUNUYUM.4 ÇOCUK BABASIYIM.SİYASİ İL BAŞKANLIK GÖREVİM DIŞINDA ÇİFTÇİLİK MESLEĞİYLE UĞRAŞIYORUM.03.12.2017 TARİHİNDE HALKAPINAR AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE BAŞLADIM.HALEN GÖREVİMİ İCRA ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEMDUH ÇELMELİ

  Bozkır

  1969 Yılında Bozkır Arslantaş mahallesinde doğdum.Evli İki çocuk babasıyım.Siyasi hayatıma 1990 yılında Refah Partisinde Teşkilat ve Halkla ilişkiler Başkanlığı görevi yaparak başladım.1998 yılında Fazilet Partisi Kurucu İlçe Başkan Yardımcılığı ve Teşkilatlanma Başkanlığı görevinde bulundum ve 2001 Fazilet Partisi kapatılıncaya kadar görev yaptım.2002 Yılında Ak Parti kuruldu ve Kurucu İlçe başkanlığı görevinde bulundum. 2002-2010 yılına kadar 3 kongreyle göreve getirildim.2010-2013 yılları arasında Siyasi ve Hukuk işleri Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum.2013 yılında tekrar atama ile İlçe Başkanlığı görevine atandım ve halen ilçe başkanlığı görevini yürütmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSA AKGÜN

  Derbent

  1959 tarihinde Derbentte doğdu ilk orta ve lise tahsilini derbentte tamamladı. 1983 yılında devlet memurluğuna başladı. 2007 yılında emekli oldu. emekli olduğu tarihten itibaren ilçe teşkilatı yönetimlerinde bulundu . evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA DOLULAR

  Meram

  1975 Konya doğumluyum. İlköğretimimi Hakimiyet-i Milliye İlköğretim okulunda, Ortaokul ve Lise eğitimimi Konya İmam Hatip Lisesinde tamamladım. 2000 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi’nde Şehir ve Bölge Planlama bölümünü bitirdim. Mimarlık-İnşaat ve Planlama üzerine aktif bir şirketim var. 2004-2014 yılları arasında yaklaşık 5 dönem boyunca Şehir Plancıları Odası Konya Şube Başkanlığı yaptım. 2014/Aralık-2017/Aralık yılları arasında AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptım. 2014’den beri Konya Ticaret Odası meclis ve KTO Karatay Üniversitesi mütevelli heyet üyesiyim. Ocak 2017’ den beri Konya Kültür Varlıkları Koruma Kurulunda kurul üyesiyim. Çeşitli vakıf ve derneklerde mütevelli heyet üyeliği ve yönetim kuruluğu üyeliği yaptım. 1 Ocak 2018’den itibaren Meram AK PARTİ İlçe Başkanlık görevini icra ediyorum. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA HAKAN ÖZER

  Selçuklu

  29 Haziran 1973 tarihinde Konya'da dünyaya geldim.İlk,orta ve lise öğrenimimi Konya'da bitirdikten sonra,lisans eğitimimi,yine Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümünden mezun olarak tamamladım.Üniversite sonrası,vatani görevimi İzmir ve Tekirdağ'da Asteğmen olarak yerine getirdikten sonra,2001 yılının başında aile şirketimizdeki görevime başladım.Evliyim bir kız birde erkek çocuğum var.5 Ağustos 2010 tarihinden bu yana Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatında başkan yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA HANÇERLİ

  Altınekin

  1965 yılında Konya Altınekin ilçesi Yenice (Maydos) Mahallesinde dünyaya geldim. 1971 yılında Yenice İlkokulu’na başladım ve 1976 yılında mezun oldum. Sırasıyla Refah Partisi, Fazilet Partisi ve AK PARTİ İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundum. 15 Nisan 2010 tarihinden itibaren AK PARTİ İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Tarım ve Hayvancılık ile iştigal etmekte olup, Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA KONURER

  Seydişehir

  27 Mart 1980 yılında Seydişehir'de doğdum. İlk, Orta ve Lise Eğitimimi Seydişehir'de tamamladım. Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Aile şirketimiz olan Konur firmasında inşaat mühendisi olarak görev yapmaktayım. 2003 yılında mezun oldum. 9 Nisan 2008 yılında aktif olarak girdiğim siyasette AK Parti Seydişehir teşkilatının çeşitli kademelerinde İlçe Başkan Yardımcısı, yönetim kurulu üyesi ve SKM başkanı olarak görev yaptım. 2009- 2014 yılları arasında Seydişehir Belediyesi Meclis üyesi olarak görev yaptım. 22 Kasım 2014 yılında yapılan 5. olağan İlçe Kongresinde Seydişehir İlçe Başkanlığı görevine seçildim. Görevde olduğum 4 yıllık süre zarfında partimizin menfaatlerini her şeyin üzerinde tutarak Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a layık olabilmenin çabası içerisinde oldum. 30 Aralık 2017 yılında yapılan 6. Olağan İlçe Kongresinde Seydişehir İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçildim. Millete hizmet etme yolunda çıktığımız bu kutlu yolda üzerimizde taşıdığımız emanetin hakkını vermenin gayreti içerisinde çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz. Evli ve Ali ve Faruk adında 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ÖNCÜ

  Ahırlı

  1967 yılında KONYA ili AHIRLI ilçesinde dünyaya geldim. İlköğrenimimi doğduğum yerde tamamladıktan sonra,1978 yılında Seydişehir İmam-Hatip lisesine başladım ve 1986 yılında mezun oldum.1987 yılında Diyanet İşleri Başkanlığında baba mesleği olan İmam-Hatip olarak göreve başladım.1994 yılında Ön lisans ,2015 yılında ise kamu yönetimi bölümünden lisans mezunu oldum.2014 yılı mahalli seçimlerinde AK PARTİ AHIRLI BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI oldum.2015 yılında ise Afyon Kocatepe ve Necmettin ERBAKAN üniversitesi Sosyal bilimler enstitüsü Kamu yönetimi ana bilim dalında Yerel Yönetimler ve Siyaset Bilimi dalında Yüksek Lisansa başladım.2017 yılı mayıs ayında ise Din nedir?Din-Siyaset ilişkisi,Diyanet işleri başkanlığı konumu ve durumu konulu proje araştırmam üniversitece kabul edildikten sonra mezun oldum.Kurumumdan emekli olana kadar 15 yıl sendika temsilciliği görevinde bulundum.30 yıllık görev süremin 25 yılını aynı yerde tamamladım.19,12,2017 tarihinde emekli oldum 15,11,2017 tarihinde ise Ak Parti Ahırlı İlçe Başkanı olarak görevlendirildim.Evli ve 3 çocuk babasıyım,orta derecede İngilizce ve Arapça bilmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ŞENOL

  Beyşehir

  MUSTAFA ŞENOL 01.03.1965 BEYŞEHİR ÜSTÜNLERDE DOĞDUM İLK-ORTA-LİSE EĞİTİMİMİ İSTANBUL DA YAPTIM 1988 KONYA SELÇUKLU ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM.BEYŞEHİR İLÇESİNDE VETERİNER HEKİM OLARAK MEZBAHA SORUMLUSU VE SERBEST VETERİNER HEKİM OLARAK ÇALIŞTIM.HALEN DE SERBEST HEKİM OLARAK ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUM.REFAH PARTİSİ VE FAZİLET PARTİSİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİ YAPTIM.2001 YILINDA AK PARTİ KURULDUKTAN SONRA KURUCU İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTIM.2004 YILINDA İLÇE BAŞKANI OLARAK DEVAM ETTİM.2007 YILINDA 15. SIRADAN KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI YAPTIM.2014 YILINDA TEKRAR BEYŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.2017 YILINDA YENİ KONGRELERİMİZİ YAPARAK GÖREVE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİYİM BİR OĞLUM BİR DE KIZIM VAR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MÜZEYYEN ÇETİNKAYA

  Akören

  07-01-1963 DOĞUMLUYUM. 1975 YILINDA İLKOKULU BİTİRDİM EVLİ VE 3 ÇOCUK ANNESİYİM EV HANIMIYIM 2001 YILINDAN BU YANA AKPARTİ DAVASINDA KADIN KOLLARI YÖNETİMİ VE KADIN KOLLARI BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIM 2017 YILINDA İLÇE BAŞKANI GÖREVİ VERİLDİ AKTİF OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NADİ TARTAN

  Karapınar

  1972 KARAPINAR DOĞUMLU ESNAF EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İlçe Başkanı

  NEVZAT KOLAŞ

  Tuzlukçu

  1964 Tuzlukçu doğumluyum. 1980 yılında Lise öğrenimimi tamamladım. Lise öğrenimimi müteakip çalışma hayatına başladım. 1983 Yılında üniversite eğitimime başladım 1986 yılında evlendim. 1987 yılında Anadolu üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdim. 1988 yılında askerlik görevimi kısa dönem olarak yaptım. 1989 yılında TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNDE göreve başladım. Tarım kredi kooperatifinde Muhasebeci ve kooperatif müdürü unvanıyla çalıştım. AK PARTİ nin iktidara gelmesiyle 2003 Yılı Şubat Ayında Konya, Aksaray, Niğde ve Karaman illerini çalışma alanında bulunduran Tarım kredi Kooperatifleri Konya Bölge Müdürlüğü’ne BÖLGE ŞEFİ unvanıyla atandım. 2008 Yılında Muhasebe, Mali işler ve Finansmandan sorumlu BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILIĞINA atandım. 2011 yılında BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI olarak çalışmakta iken emekli oldum. 2012 Yılında Tarım ve Hayvancılık alanında faaliyet göstermek üzere şirket kuruluşunda bulundum. Halen Aynı şirketin ŞİRKET MÜDÜRLÜĞÜ görevini yürütmekteyim. İŞ HAYATIMIN YANINDA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA ÇALIŞTIM. Türk Koop-iş Sendikası Konya şubesi yönetim kurulu üyesi olarak 4 yıl Tarım kredi kooperatifleri personel yardım vakfı yönetim kurulu üyesi olarak 1 yıl Olmak üzere toplamda 5 yıl Sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış bulunmaktayım. ŞİRKET YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNDE BULUNDUM. Denizli Yem A.Ş Yönetim Kurulu üyeliğinde 2 yıl görev yaptım . Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAFFET DURAN

  Hadim

  08.10.1968 HADİM İLÇESİ YAĞCI KÖYÜNDE DÜNYAYA GELDİM İLKOKULU YAĞCI KÖYÜNDE OKUDUM VE MEZUN OLDUM 1992 YILINDA HADİM İLÇESİNE YERLEŞTİM. 2002 YILINDA AK PARTİ KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV ALDIM VE İKİ DÖNEM SİYASİ VE HUKUK İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM 10.03.2011 TARİNDE İLÇE BAŞKANININ İSTİFASI İLE İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVLENDİRİLDİM 20.11.2011 , 03.11.2014 VE 09/12/2018 TARİHİNDE YAPILAN KONGRELERDE İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM VE HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERDAR KARABURUN

  Cihanbeyli

  İlk, orta ve lise eğitimimi Cihanbeyli de tamamladım. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünden 2003 yılında mezun oldum. Mezuniyetten hemen sonra Enkay Ulaş. İnş. Tuz San. ve Tic. Ltd. Şirketi'nde şirket ortağı oldum. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Bölümünde Yüksek Lisans hakkı kazandım. İkinci yıl Özel sektördeki yoğunluğumdan dolayı ayrılmak zorunda kaldım. İlçemde iş hayatımız devam ederken 2010 yılı içerisinde yeni oluşan Ak Parti İlçe Yönetiminde Siyasi ve Hukuki işler Başkan Yard. görevine uygun görüldüm. 2012 yılı ilçe kongresinde ilçe başkanı olarak seçildim. 2014 yılı Kongresinde de yine aynı göreve Kongre ile layık görüldüm.Rabbim bizi Resul'ün yolundan ayırmasın.. Evliyim, bir kızım bir de oğlum var.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEYFETTİN PİŞKİN

  Yalıhüyük

  1982 Bozkır Doğumlu İlkokul Ve Orta Okulu Yalıhüyük İlçesinde Okudum.Açık Öğretim Lise Okuyorum.2010-2015 Yılları Arasında Gençlik Kolları Başkanı Görevini Yaptım.1 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TAHİR KURU

  Yunak

  1985 yılında akşehir de doğdu. ilk orta ve lise tahsilini yunak ilçesinde tamamladı. Anadolu üniversitesi iktisat fakültesini tamamladı. üniversite tahsiliyle birlikte ticaret hayatı başlayıp halen devam etmekte evli ve 2 çocuk babası

 • ×

  İlçe Başkanı

  UFUK YAĞCILAR

  Çumra

  25.07.1978 Yenisu doğumlu olup çiftçi ve esnaf bir ailenin oğludur. İlk ve orta okulu Yenisu'da kendi kasabasında okumuş, lise eğitimini ise Konya'da Meram Muhittin Güzelkılınç Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise; Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. 2001 yılında kısa dönem olarak vatani görevini yerine getirdikten sonra iş hayatına kendi aile şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak başlamıştır. Ak Parti’nin kuruluşundan sonra Ak Parti üyeliği yanı sıra Belde Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeliği ve çeşitli görevlerde yer almıştır. 2009 yılında yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri’nde, Yenisu'da Ak Parti’den Belediye Başkanı seçilmiştir. 2012 yılında yapılan Çumra Sulama Birliği Başkanlığı seçimlerinde de ise Çumra Sulama Birliği Başkanı seçilmiş olup 2016 yılında yapılan seçimlerde güven tazeleyerek halen görevini sürdürmektedir. Yenisu Belediye Başkanlığı ve Çumra Sulama Birliği Başkanlığı görevlerine ilave olarak 2014 Şubat ayında Ak Parti Genel Merkez tarafından Dr. Mehmet Oğuz’dan boşalan Ak Parti Çumra İlçe Başkanlığı görevine getirilmiştir. Yine 29.11.2014 tarihinde gerçekleştirilen Ak Parti Çumra 5.olağan ilçe kongresinde güven tazeleyerek İlçe Başkanlığına seçilmiştir. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dalında Yüksek Lisans eğitimine devam etmekte olan Ufuk Yağcılar, evli ve beş çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UĞUR ÇANAKCI

  Emirgazi

  15.11.1977 EMİRGAZİ DE DOĞDUM iLK OKULUMU EMİRGEZİ MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULUNDA BİTİRDİM.1986 YILANDA BABAM VE KARDEŞLERİMLE ESNAF OLARAK KONFEKSİYON İŞİNE BAŞLADIM.1996 YILINDA EVLENDİM VE 5 ÇOCUK BABASIYIM.1997 YILINDA EMİRGAZİ DE ÇANAKCI KARDEŞLER OLARAK PETROL ÜRÜNLERİ İŞİNE BAŞLADIM VE DEVAMINDA ŞİRKET MÜDÜRÜ OLARAK DEVAM ETTİM.2012 YILDA 2. ŞİRKETİMİZİ KOCAELİ İZMİT DE KOCAŞÜKRÜ PETROL VE METAL OLARAK KURDUK.2. ŞİRKETİMİZİN YEREL YÖNETİM MÜDÜRÜ OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.