ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
KONYA İL BAŞKANLIĞI

Adres : Bedir Mh. Çevreyolu Cd. No:139 Selçuklu / KONYA

Tel : (332) 246 18 18

Faks : (332) 245 04 04

E-posta : konya@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ KONYA İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Konya MUSA ARAT (332) 246 18 18 (332) 245 04 04 konya@akparti.org.tr
Yunak TAHİR KURU 851 00 05 851 21 40 konya.yunak@akparti.org.tr
Yalıhüyük MUSTAFA SEZER 571 66 71 571 61 42 konya.yalihuyuk@akparti.org.tr
Tuzlukçu NEVZAT KOLAŞ 861 20 01 813 25 00 konya.tuzlukcu@akparti.org.tr
Taşkent ABDULBAKİ ACET 497 15 66 497 15 66 konya.taskent@akparti.org.tr
Seydişehir MUSTAFA KONURER 582 65 15 582 65 15 konya.seydisehir@akparti.org.tr
Selçuklu MUSTAFA HAKAN ÖZER 237 86 05 237 86 08 konya.selcuklu@akparti.org.tr
Sarayönü ŞÜKRÜ TINAS 617 37 00 617 37 00 konya.sarayonu@akparti.org.tr
Meram ABDULKADİR ÖZÖĞÜR 321 84 29 321 84 31 konya.meram@akparti.org.tr
Kulu MEHMET TALAYHAN 641 35 22 641 20 75 konya.kulu@akparti.org.tr
Karatay MEHMET GENÇ 353 88 19 353 88 20 konya.karatay@akparti.org.tr
Karapınar NADİ TARTAN 755 74 44 755 74 44 konya.karapinar@akparti.org.tr
Kadınhanı MAHMUT EMEKLİ 834 05 60 834 14 54 konya.kadinhani@akparti.org.tr
Ilgın ALİ ERTEN 881 20 02 881 40 60 konya.ilgin@akparti.org.tr
Hüyük YÜKSEL TAŞKESEN 543 11 67 543 28 01 konya.huyuk@akparti.org.tr
Halkapınar FATİH KÖŞGER 512 39 95 771 21 98 konya.halkapinar@akparti.org.tr
Hadim SAFFET DURAN 418 16 69 418 16 69 konya.hadim@akparti.org.tr
Güneysınır ALİ YILMAZ 474 41 00 474 41 00 konya.guneysinir@akparti.org.tr
Ereğli İBRAHİM BÜYÜKTORUN 710 08 50 713 19 33 konya.eregli@akparti.org.tr
Emirgazi SELİM DAĞLIOĞLU 747 26 00 712 64 99
Doğanhisar ALİ ÖZTOKLU 556 24 13 556 02 08 konya.doganhisar@akparti.org.tr
Derebucak ADEM SÜTCÜ 537 10 91 537 19 45 konya.derebucak@akparti.org.tr
Derbent EMİN UÇAR 561 23 77 342 49 77 konya.derbent@akparti.org.tr
Çumra UFUK YAĞCILAR 447 81 18 447 53 27 konya.cumra@akparti.org.tr
Çeltik ALİ MEŞE - 871 30 31 konya.celtik@akparti.org.tr
Cihanbeyli SERDAR KARABURUN 673 18 00 673 18 00 konya.cihanbeyli@akparti.org.tr
Bozkır MEMDUH ÇELMELİ 426 24 25 426 24 25 konya.bozkir@akparti.org.tr
Beyşehir MUSTAFA ŞENOL 512 42 27 512 21 47 konya.beysehir@akparti.org.tr
Altınekin MUSTAFA HANÇERLİ 631 22 05 631 22 05 konya.altinekin@akparti.org.tr
Akşehir ABDULLAH BAHADIR ÖRS 812 92 94 812 92 92 konya.aksehir@akparti.org.tr
Akören HAKKI ERTUĞ 461 23 43 466 01 85 konya.akoren@akparti.org.tr
Ahırlı ERCAN ALTUNBAŞ - 481 41 37 konya.ahirli@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır