• AK PARTİ KONYA’DA SAHA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri saha çalışmaları Mevlana Meydanında başlatıldı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ KONYA’DAN BİRLİK PROGRAMI

  Yerel seçimler öncesi AK Parti teşkilatları, Belediye Başkan adayları ve aday adayları Atiker Delüx Karatay’da düzenlenen programda bir araya geldi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ KONYA İLÇE ADAYLARI TANITILDI

  31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakının Konya’nın ilçelerinde gösterilecek belediye başkan adayları AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda düzenlenen program ile tanıtıldı. Konya’nın 31 ilçe adayı AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan tarafından açıklandı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ KONYA’DAN VEFA PROGRAMI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı vefa yemeği programı düzenledi. Düzenlenen programa teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ’NİN KONYA BÜYÜKŞEHİR ADAYI ALTAY TANITILDI

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yerel Seçimlerde Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan mevcut başkan Uğur İbrahim Altay, AK Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen programla tanıtıldı. AK Parti İl Başkanı Hasan Angı ise, Büyükşehir ile birlikte 31 ilçeyi kazanarak Konyalılara hizmet etmeye devam etmek istediklerine vurgu yaptı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ KONYA’DA TEMAYÜL YOKLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için belediye başkanlığına aday olan aday adayları için AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından Büyükşehir Spor ve Kongre Merkezinde temayül yoklaması yapıldı. AK Parti 81 ilde bir ilki gerçekleştirerek temayül yoklamasını elektronik ortamda gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • İL GENÇLİK KOLLARI DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı düzenlendi. Programa Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve çok sayıda partililer katıldı.
  Teşkilat