• SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ DUALARLA AÇILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı dualarla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • BİRLİK VAKTİ

  27. Dönem AK Parti Konya Milletvekili aday adayları Mevlana Meydanı’nda bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri öncesinde birliktelik mesajı verdi.
  Türkçe
 • ŞEHRİM 2023 PROJESİ’NİN FİNAL PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın Şehrim 2023 Projesi kapsamında Konya’ya gelen otobüsün son durağı yine Kültürpark oldu. Şehrim 2023 Projesi’nin Konya ayağındaki son programında bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, şehirlerin kadim geçmişlerini ve gelecek vizyonlarını masaya yatırdıklarını dile getirerek, “Konya bu açıdan çok şanslı. Konya’da geçmişi geleceğe taşıyan bir bakış açısı hâkim” dedi. AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, bu çalışma ile şehrimizin güzel gelişmelerinin yanında bir ötesine nasıl sıçrama yaparızı konuştuk ve oldukça faydalı olduğunu ifade ederken, projenin oldukça farklı, özgün ve önemli bir çalışma olduğunu dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya belediyeleri olarak bu çalışmadan faydalanacaklarını belirtti.
  Türkçe
 • ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ KONYA’DA

  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından 16-19 Nisan tarihleri arasında Konya'da gerçekleştirilecek Şehrim 2023 programları ile ilgili olarak AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kültür Park’ta ortak bir basın açıklaması yaptı.
  Türkçe
 • AK PARTİ KONYA 69. İL DANIŞMA MECLİSİ VE VEFA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özbuğday’ın vefatı sebebiyle ertelenen Şubat Ayı (69.) İl Danışma ve Vefa Programı Meclisi Karatay Atiker De Lüxe Düğün ve Kongre Merkezinde Eski Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı, Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Konya Bölge Koordinatörü Fevai Arslan, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet sorgun, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Ayşe Türkmenoğlu, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve pek çok teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • KONYA YEREL YÖNETİMLER İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

  AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı İç Anadolu Bölge toplantısı “"AK Belediyeler 2019 yolunda” sloganıyla Konya’da gerçekleştirildi. Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıya bakan yardımcıları, milletvekilleri ile Aksaray, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat’tan 4 büyükşehir, 9 il, 129 ilçe ve 65 belde belediye başkanı ile 9 İl Genel Meclisi Başkanı, 12 Yerel Yönetimler Başkanı ile teşkilat mensupları katıldı.
  Türkçe
 • AK PARTİ 6. OLAĞAN KONYA İL KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Konya 6. Olağan İl Kongresi Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi’nde büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Hasan Angı yeniden AK Parti Konya İl Başkanlığı’na seçildi.
  Türkçe