• USTA; “KONYA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

  AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresinde Merkez Yürütme Kurulu’na İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilen Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ilk ziyaretini AK Parti Konya İl Başkanlığı’na yaptı. Büyük bir sorumluluğun altına girdiklerini söyleyen Usta, birlik ve beraberlik içinde Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
  Türkçe
 • MİLLETİMİZİN KUTLU YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDECEK

  AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde basın açıklamasında bulunan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefine kararlılıkla yürüyeceklerini ifade ederek “Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır” dedi.
  Türkçe
 • KONYALI BAKANLARDAN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

  Bir takım inceleme ve ziyaretler için Konya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
  Türkçe
 • KONYA MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

  24 Haziran seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından Konya’nın 15 milletvekili mazbatalarını Konya Adalet Sarayı Konferans Salonu’nda düzenlenen tören ile aldı.
  Türkçe
 • AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı “Birlik, Bereket, Bolluk için Vakit Konya Vakti” sloganıyla 27. dönem milletvekili aday tanıtım toplantısını Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi.
  Türkçe
 • SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ DUALARLA AÇILDI

  AK Parti Konya İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı dualarla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • BİRLİK VAKTİ

  27. Dönem AK Parti Konya Milletvekili aday adayları Mevlana Meydanı’nda bir araya gelerek 24 Haziran seçimleri öncesinde birliktelik mesajı verdi.
  Türkçe