• ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ KONYA’DA

  AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından 16-19 Nisan tarihleri arasında Konya'da gerçekleştirilecek Şehrim 2023 programları ile ilgili olarak AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kültür Park’ta ortak bir basın açıklaması yaptı.
  Türkçe
 • AK PARTİ KONYA 69. İL DANIŞMA MECLİSİ VE VEFA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özbuğday’ın vefatı sebebiyle ertelenen Şubat Ayı (69.) İl Danışma ve Vefa Programı Meclisi Karatay Atiker De Lüxe Düğün ve Kongre Merkezinde Eski Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı, Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Konya Bölge Koordinatörü Fevai Arslan, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet sorgun, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Ayşe Türkmenoğlu, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve pek çok teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • KONYA YEREL YÖNETİMLER İÇ ANADOLU BÖLGE TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

  AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı İç Anadolu Bölge toplantısı “"AK Belediyeler 2019 yolunda” sloganıyla Konya’da gerçekleştirildi. Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıya bakan yardımcıları, milletvekilleri ile Aksaray, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat’tan 4 büyükşehir, 9 il, 129 ilçe ve 65 belde belediye başkanı ile 9 İl Genel Meclisi Başkanı, 12 Yerel Yönetimler Başkanı ile teşkilat mensupları katıldı.
  Türkçe
 • AK PARTİ 6. OLAĞAN KONYA İL KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Konya 6. Olağan İl Kongresi Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi’nde büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Hasan Angı yeniden AK Parti Konya İl Başkanlığı’na seçildi.
  Türkçe
 • SİYASET AKADEMİSİNİN YENİ DÖNEMİ BAŞLADI

  Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, AK Parti Konya İl Başkanlığının 18. Siyaset Akademisinde genç siyasetçi adayları ile bir araya geldi. Bakan Gül, AK Parti'nin iktidara gelmesi ile birlikte vesayetçi yönetim anlayışının ortadan kalktığını söyledi.
  Türkçe
 • 68. İL DANIŞMA MECLİSİ CUMHURBAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZIN TEŞRİFLERİYLE YAPILDI

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Selçuklu Kongre Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı.
  Türkçe
 • KONYA, MEVLANA MEYDANI’NDA TARİHİ BİR GÜNE DAHA TANIKLIK ETTİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya’da yapımı tamamlanan eser ve hizmetlerin toplu açılış törenine katıldı. Mevlana Meydanı’nda düzenlenen törende; Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Konya milletvekilleri de hazır bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende bir konuşma yaptı.
  Türkçe