• İÇ ANADOLU TANITIM MEDYA BAŞKANLARI KONYA’DA BİR ARAYA GELDİ

  AK Parti Tanıtım Medya Başkanlığı’nın Konya’da düzenlediği İç Anadolu Bölge Toplantısı’nda İç Anadolu Tanıtım Medya Başkanları bir araya geldi.
  Türkçe
 • 72. GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Konya 72. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Selçuklu Kongre Merkezi’nde AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL’DEN İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

  Bölge Adliye Mahkemesi açılışı için Konya’ya gelen Adalet Bakanı Abdulhamit gül AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı Ziyaret etti. Ziyarette Bakan Gül'ü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya Milletvekilleri Halil Etyemez ve Abdullah Ağralı eşlik etti.
  Türkçe
 • AK PARTİ KONYA BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU

  AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı Ramada Otel’de gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • USTA; “KONYA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

  AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresinde Merkez Yürütme Kurulu’na İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilen Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ilk ziyaretini AK Parti Konya İl Başkanlığı’na yaptı. Büyük bir sorumluluğun altına girdiklerini söyleyen Usta, birlik ve beraberlik içinde Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.
  Türkçe
 • MİLLETİMİZİN KUTLU YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDECEK

  AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde basın açıklamasında bulunan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefine kararlılıkla yürüyeceklerini ifade ederek “Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır” dedi.
  Türkçe
 • KONYALI BAKANLARDAN İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

  Bir takım inceleme ve ziyaretler için Konya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Konya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
  Türkçe