• 68. İL DANIŞMA MECLİSİ CUMHURBAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZIN TEŞRİFLERİYLE YAPILDI

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Selçuklu Kongre Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı.
  Türkçe
 • KONYA, MEVLANA MEYDANI’NDA TARİHİ BİR GÜNE DAHA TANIKLIK ETTİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya’da yapımı tamamlanan eser ve hizmetlerin toplu açılış törenine katıldı. Mevlana Meydanı’nda düzenlenen törende; Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Konya milletvekilleri de hazır bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende bir konuşma yaptı.
  Türkçe
 • AK PARTİ KONYA İL BAŞKANI HASAN ANGI GÖREVE BAŞLADI

  Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Konya İl Başkanlığı’na atanan Hasan Angı, görevine başladı.
  Türkçe
 • Seçim sürecini birlik ve beraberlik içinde geçireceğiz

  AK Parti Derbent İlçe Başkanı Hamdi Kuyubaşı, seçim sürecini Derbent Belediye Başkanı aday adaylarıyla birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, başarılı şekilde geçireceklerine inandıklarını söyledi.
  Türkçe
 • Konya İl Başkanı Sorgun’dan 24 Kasım mesajı

  AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutladı.
  Türkçe
 • Akşehir Teşkilatı, sanayi esnafıyla bir araya geldi

  AK Parti Akşehir Başkanı Bahadır Örs ve yönetim kurul üyeleri, sanayi esnafıyla bir araya geldi.
  Türkçe
 • Artık başörtüsü konuşulmamalı

  AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, "Başta Konya milletvekilimiz ve hemşehrimiz Beyşehir İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan Gülay Samancı olmak üzere başörtülü diğer milletvekillerimizi de tebrik etmek istiyorum" dedi.
  Türkçe